Tez leri Teknolojiler ve Savunma Sanayi Ticaret Ltd. Sti.

2001 yılında Sayın Nilgün TEZ tarafında kurulan şirketimiz, kurulduğu günden beri 22 kişilik yönetici ve uzman kadrosuyla Ankara/Bilkent ofisinde hizmetlerini sürdürmektedir. Başlangıçta “Savunma Sanayi ve Kriminal” konularında proje firması olarak çalışan şirketimiz, müteakiben 2002 yılında “Jeofizik” departmanını ve sadık müşterilerimizden gelen olumlu geri dönümler paralelinde, 2004 yılında “Moleküller Biyoloji ve Genetik” ile “İş Sağlığı ve Güvenliği” departmanlarını bünyesine katmıştır.

Son olarak şirketimizin kuruluş felsefesi paralelinde, 2007 yılında, 4857 Sayılı İş Kanunu ve alt mevzuatlar kapsamında sertifikalı İş Güvenliği Uzmanlarını kadrosuna alarak, “İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri” ile de sektöre hizmet vermeye devam etmektedir.

HEDEFİMİZ
Deneyimli ve uzman kadrosuyla faaliyet gösterdiği alanlarda, çözüm ortağı olarak kaliteden ödün vermeyen, ilkeli ve güvenilir hizmet anlayışı ile farkındalık yaratarak kalıcı değer üretmek ve değişimin öncüsü olmaktır.

VİZYONUMUZ
İleri teknolojiler, güvenlik ve savunma sanayinde bugün olduğu gibi gelecekte de güvenilir, kaliteli hizmet veren lider bir marka olmaktır.

MİSYONUMUZ
Faaliyet sahalarımız olan güvenlik ve savunma projeleri, jeofizik, moleküler biyoloji ve genetik ile iş sağlığı ve güvenliğinde her türlü yeterliliğe sahip, güvenilir ve son kullanıcı memnuniyeti odaklı olarak ulusal ve uluslar arası alanda yapılan çalışmalarla örnek olmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Hizmet verdiğimiz tüm konularda yüksek kalite anlayışı ile son kullanıcı memnuniyetini sağlamaya önem vermekteyiz.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

 • Yenilikçiyiz
  Araştırırız, AR-GE faaliyetlerine önem verir, eğitim alır ve teknolojik gelişimleri takip ederiz. Öğrenme, gelişim ve değişimin sürekliliğine inanırız.
 • Müşteri Odaklıyız
  Müşterilerimizle etkin iletişim kurar, koşulsuz memnuniyetlerini sağlarız. Yenilikleri müşterilerimize yansıtırız. Gizliliğe önem veririz.
 • Mükemmeliyetçiyiz
  Yüksek kaliteye önem verir, kalite kontrol sistemlerini çalıştırırız.
 • Çözüm Odaklıyız
  Sorun ve zorlukları; paylaşım ve katılım yoluyla inisiyatif kullanarak ortadan kaldırırız.
 • Güveniliriz
  Açık iletişim ve dürüstlük sergileyerek ilişkilerimizi sağlamlaştırırız.
 • Birbirimizi Destekleriz
  Ortak anlayış içerisinde birbirimizi destekleyerek ekip ruhunu geliştiririz.
 • Duyarlıyız
  Sosyal sorumlulukların yerine getirilmesine ve çevre korunmasına önem veririz.
©2008 TEZ İleri Teknolojiler ve Savunma Sanayi Tic. Ltd. Sti.
Bu sitenin kullanımı gizlilik ve kullanım şartları ile belirtilen kurallara tabidir. | Gizlilik ve Kullanım Şartları
Tüm Hakları Saklıdır | designed by Boz Creative